Bar & Grill Miły jest pierwszą siecią lokali w Białymstoku serwującym swoim klientom Prawdziwe Amerykańskie Burgery, Steaki i Wingsy.

Powstaliśmy pod koniec 2012 roku, gdzie ku naszemu zdziwieniu spotkaliśmy się z bardzo dużą popularnością oferowanych przez nas amerykańskich dań, nie tylko burgerów. W naszej ofercie znajdą Państwo również steaki, żeberka i skrzydełka oraz dania bezmięsne typu vege m.in. sałatki oraz tortille.

Otworzyliśmy dwa nowe lokale. Restaurację na ul. Wesołej 16 oraz Amerykański Bar na ul. Zwycięstwa 8. W obydwu lokalach dysponujemy dużą przestrzenią, wieloma miejscami do siedzenia oraz typowo amerykańskim wnętrzem, nadającym niepowtarzalny klimat tym miejscom. Możemy w nich pomieścić ok. 50 osób.

Jeżeli nie odwiedziłeś Nas jeszcze to zapraszamy do Naszych lokali.
Organizujemy co pewien czas różnego typu wydarzenia i promocje, o których informujemy naszych sympatyków na facebooku. Dołącz do Nas dodając swojego Lajka :), a będziesz na bieżąco informowany, o tym co się u Nas dzieje. Miły na FaceBooku!


Bar & Grill Miły - Burgery - UL. Wesoła 16
Miły Burgery, to jeden z nielicznych lokali robiących burgery na miejscu ze świeżo mielonego mięsa. Dlatego też czas oczekiwania na nasze Burgery przekracza co prawda czas 5 minut, ale za to jakość podawanych przez nas produktów jest bez wątpienia jedną z najlepszych w Białymstoku.

Wyśmienite świeże dania, możliwość wypicia piwa na miejscu oraz klimat lokalu z amerykańskimi przebojami muzycznymi sprawiają, że można poczuć się w niepowtarzalnym amerykańskim barze, z bardzo "Jak Przystało na Miłego"- miła obsługą.

Na naszym kanale YouTube znajdziecie ciekawe filmiki z naszych imprez i lokali - Miły na Youtube

Jesteśmy również fanami Naszej lokalnej drużyny futbolu amerykańskiego: Lowlanders Białystok, zajmują oni u Nas jedną z z głównych ścian w naszym wnętrzu - klimatyczne zdjęcie drużyny. Dzięki nam po wygranych meczach chłopaki mogą zasiąść w specjalnej loży i posilić się zwycięskim burgerem. To my budujemy ich masę.

Dla tych co nie mogą się wybrać do Nas do lokali lub brakuje im czasu realizujemy zamówienia telefoniczne z dowozem do klienta, w tym realizujemy zamówienia dla firm.
Prosimy dzwonić pod numery:
ul. Wesoła 16, tel. 519 695 226 - zamówienia na wynos, 518 181 880- zamówienia na dowóz